Kokybiškas keraminių ir akmens masės plytelių klijavimas.

Siųsti žinutę

Kokybiškas keraminių ir akmens masės plytelių klijavimas.

Vidaus apdaila
Klaipėda

Siųsti žinutę

Keraminių ir akmens masės plytelių klijavimas. Paruošiamieji darbai: paviršių lyginimas, gruntavimas, hidroizoliacija, sandarinimas.

Profesionalus plytelių klijavimas. Ilgametė patirtis.

Klijuojame įvairių tipų, rūšių bei dydžio plyteles. Vonias, virtuves, laiptines, bendras patalpas. Privati ir industrinė statyba.
Savo darbe naudojame profesionalius Kaufmann ® įrankius ir Raimondi RLS ®, Kaufmann ®, Rubi ®, Perfect Level Pro ®, Edelmax ®, ATR ® lyginimo pleištus ir apkabas (inkarus) padedančius tiksliai priklijuoti keramines ir akmens masės plyteles. Skirtingai nuo kryžiukų, ši sistema išlygina ne tik tarpus tarp plytelių, bet ir plokštumą, ypatingai klijuojant didelio formato plyteles. Garantuoja nepriekaištingą kokybę.

Kadangi kiekvienas darbas yra individualus, todėl tiksli darbų kainą, sąmata ir terminai skiriasi. Tiksliai galima pasakyti apžiūrėjus objektą detaliau ir įvertinus kliento poreikius.

Plytelių klijavimas Klaipėdoje ir Klaipėdos apskrityje (Kretinga, Palanga, Gargždai).

Профессиональная укладка плитки. Многолетний опыт.

Клеение керамической и каменной плитки. Подготовительные работы: выравнивание поверхности, грунтовка, гидроизоляция, герметизация. Мы работаем в Клайпеде, Кретинге, Паланге, Гаргждай.

Kontaktai

Telefonas: 
+370 662 34 887
Atsakingo asmens vardas: 
Saulius
Jūsų el.paštas: 
Darbų galerija: