Lietuva
Pasirinkite

Siūlomas darbas, objektas Statybų naujienos
Kategorijos
Apsaugos darbai
Statybinės medžiagos ir įrankiai
Statybos darbai
Stogo dengimas
Apdailos darbai
Elektros darbai
Santechnikos darbai
Langų, durų montavimas, reguliavimas
Buitinės paslaugos
Šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo darbai
Baldų surinkimas ir remontas
Namų, butų, ofisų valymas
Aplinkos ir gerbūvio darbai
Valymo įrenginiai ir gręžiniai
Krovinių pervežimo ir transporto paslaugos
Statybos dokumentų, projektų ruošimas
Kitos paslaugos
Siūlomas darbas, objektas
Likučių išparduotuvė

Skelbimų pateikimo taisyklės

Registruodamasis šioje svetainėje Vartotojas sutinka su šiomis taisyklėmis* ir prisiima jose nurodytas teises bei pareigas, susijusias su skelbimų pateikimu svetainei.

Dėmesio! Šios taisyklės taikomos ir nemokamiems, ir mokamiems skelbimams (Premium, VIP skelbimams), kurie skelbiami svetainėje https://meistrucentras.lt. Mokami skelbimai taip pat gali būti blokuojami, jei nustatomi pažeidimai.

Jeigu yra informacijos, kad patalpinti skelbimai pažeidžia Svetainės taisykles, galiojančius teisės aktus ir/ar trečiųjų šalių teises, https://meistrucentras.lt turi teisę bet kada patikrinti ir/ar ištrinti tokius skelbimus, taip pat apriboti veiksmus. Vartotojo, paskelbusio šiuos skelbimus svetainėje.

Svetainės administracija pasilieka teisę atsisakyti skelbti skelbimą, jei Vartotojas sistemingai pažeidžia svetainės taisykles ir patvirtina kitų vartotojų nusiskundimus dėl skelbimo.

Bendrosios nuostatos
Skelbimų turinys neturi prieštarauti įstatymams.
Neskelbkite https://meistrucentras.ltpaslaugų / draudžiamų prekių ir paslaugų.
Draudžiama skelbti skelbimus iš vartotojų, kurie neturi siūlomo objekto/paslaugos arba neturi dokumentais pagrįstos teisės atlikti teisinį sandorį.
Vartotojas svetainėje gali turėti tik vieną registraciją (paskyrą). Nesiregistruokite dar kartą naudodami kitą el.
Neteikite to paties skelbimo (siūlo tą patį produktą ar paslaugą) pakartotinai, nepaisant to, ar juos dedate skirtinguose regionuose ar kategorijose.
Įdėkite vieną konkretų produktą/paslaugą viename skelbime. Išimtis yra „komplekto“ pasiūlymas, kuris parduodamas / nuomojamas visas, nurodant viso komplekto kainą.
Neskelbti bendrojo reklaminio pobūdžio skelbimų, skelbimų apie reklaminius interneto išteklius (portalus, forumus, pažinčių svetaines ir kt.), verslą (parduotuves, įmones).
Neskelbkite skelbimų, kuriuose prašoma finansinės pagalbos, lėšų rinkimo gydymui, priėmimo kaip dovaną ir pan.
Draudžiama skelbti skelbimus, kuriuose pateikiama tyčia melaginga informacija, finansinių „piramidžių“ reklama ir kiti abejotini pajamų gavimo būdai.
Pasirinkite skiltį, kuri geriausiai atitinka jūsų skelbimo temą, taip pat regioną, atitinkantį tikrąją jūsų produkto vietą.

 

 

Skelbimo laukelių užpildymo reikalavimai:
antraštę
Skelbimo pavadinimas turi atitikti jo turinį.
Nenaudokite pasikartojančių klausimo, šauktukų ir kitų ženklų, taip pat dėmesį patraukiančių žodžių, pavyzdžiui, „Skubu!!!“, „Parduodu!“, „Nupirksiu!“, „Pasiūlymas įperkamas“ ir kt.
Neįtraukite kontaktinės informacijos (telefono numerio, fizinio/juridinio/elektroninio adreso (el. pašto), svetainės pavadinimo (nuorodos), ICQ, skype, įmonės pavadinimo ir kt.).
Nerašykite pavadinimo didžiosiomis raidėmis, išskyrus didžiųjų žodžių pirmąsias raides ir daiktavardžius. Tik santrumpos gali būti rašomos didžiosiomis raidėmis. Neteisingos rašybos pavyzdys: „SKUBIAI PIRKSIU AUTOMOBILĮ“.
apibūdinimas
Skelbime turi būti pateikta kuo išsamesnė informacija apie konkrečią jūsų siūlomą/ieškomą prekę/paslaugą. Leidžiama nurodyti susijusią informaciją: pirkimo sąlygas ir galimybes, pristatymą, informaciją apie nuolaidas ir dovanas, įsigytų prekių montavimą ir montavimą ir kt.
Neleidžiama apibūdinti pardavimo dalyko galimybių, kurios yra reklaminio pobūdžio.
Skelbimo tekste neturi būti kontaktinės informacijos (telefono numerio, fizinio/juridinio/elektroninio adreso (el. pašto), svetainės pavadinimo (nuorodos), ICQ, skype ir kt.).
Didžiosios raidės neleidžiamos, išskyrus didžiųjų žodžių pirmąsias raides ir daiktavardžius.
Nepriimtina aprašyme naudoti raktinius žodžius, palengvinančius pardavėjo skelbimų paiešką, kelių prekių išvardinimą, kainoraščius.
Kaina
Kaina turi atitikti faktinę objekto/paslaugos kainą.
Kaina turi būti sveikasis skaičius, kainą pakeičiantys žodžiai neleidžiami (pvz., „brangu“, „nebrangi“, „simbolinė kaina“ ir kt.).
Kaina turi būti nurodyta už visą parduodamą/nuomojamą prekę. (Pavyzdžiui, parduodant prekę išsimokėtinai, kaina turi būti nurodyta visa, o ne priklausomai nuo mokėjimo išsimokėtinai termino. Tekste nurodykite išsimokėtinai informaciją.)
Neįrašykite kainos nei į skelbimo pavadinimą, nei į tekstą – tam yra atskiras laukas.
Nuotrauka
Nuotrauka, kurioje pavaizduota jūsų siūloma prekė/paslauga, turi atitikti skelbimo pavadinimą ir tekstą.
Nuotraukoje negali būti vartotojo sąsajos elementų, abstrakčių brėžinių, rėmelių ir kitų detalių, nupieštų grafiniais redaktoriais.
Nuotraukoje neturi būti koliažo kaip titulinės nuotraukos, logotipo (įskaitant Slando ir Avito), prekės ženklo, autorių teisių, vandens ženklo, įmonės pavadinimo, telefono numerio, el. pašto adreso, svetainių nuorodų ir kt.
Fotografija turi būti geros kokybės, vaizduojamas objektas turi būti išsiskiriantis, optimalus dydis: plotis - 1024 pikseliai, aukštis - 800 pikselių, dydis iki 500 Kb.
Ant nuotraukos leidžiama naudoti vandens ženklą su viso vardo atvaizdu. Interneto partneriams gali būti naudojamas vandens ženklas su įmonės pavadinimu arba įmonės logotipu. Vandenženklis neturėtų užimti daugiau nei 25% nuotraukos ploto ir neturi iškraipyti objekto vaizdo.
Prekių pirkimo-pardavimo skelbimuose leidžiama naudoti tik tikras siūlomo objekto nuotraukas.
Paslaugų skelbimuose gali būti bet kokių grafinių vaizdų, kurie tinka temai, tačiau nepažeidžia niekieno intelektinės nuosavybės teisių.
Draudžiama naudoti nuotraukas su alkoholinių gėrimų, tabako gaminių, ginklų ar kitų panašių daiktų vaizdais.
Įdėjus (paskelbus) skelbimas tampa matomas visiems vartotojams ir yra tikrinamas moderatoriaus. Moderatoriui radus klaidą, skelbimas bus atmestas, nurodant privalomą atmetimo priežastį.

Skelbimo atmetimas yra tik pranešimas apie klaidą. Skelbimo autorius gali ištaisyti klaidą ir vėl paskelbti skelbimą.

Sutikdami su šiomis taisyklėmis taip pat patvirtinate, kad perskaitėte ir sutinkate su šiomis šios svetainės „sąlygų“ dalimis.

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų vartotojo patirtį. Tęsdami tolesnį svetainės naudojimą, jūs sutinkate su tuo. Daugiau informacijos rasite Slapukų politika

Supratau
Aukcionas baigtas
min.
sekundžių
Pasirinkta
Pridėti
Aukcionas baigtas
Slėpti parinktis
Visos ypatybės
Ar tikrai norite ištrinti puslapį?